Почетна / Sport / Zvezda rutinski protiv Borca (VIDEO)
Panda dizajn

Zvezda rutinski protiv Borca (VIDEO)

Fudbaleri Borca poraženi su od Crvene zvezde u okviru poslednjeg duela 21. kola Super lige Srbije. Rezultat nakon 90 minuta igre bio je 3:0.

Zvezda rutinski protiv Borca (VIDEO) 4073683185a2d6239ae653032664692 w640

Utakmica na gotovo praznom stadionu Rajko Mitić počela je poluprilikom za Borac, ali je nakon desetak minuta domaćin preuzeo inicijativu. Domaći su poveli u 35. minutu golom Luke Adžića. Do kraja poluvremena golman Borca spasao je svoju ekipu jer su crveno-beli imali nekoliko velikih prilika, pa je vođstvo moglo da bude i ubedljivije.

Već na startu nastavka, u 50. minutu, Otašević je pogodio sopstvenu mrežu u želji da preseče jednu povratnu loptu Pešića, da bi napadač Zvezde upisao svoje ime na semafor u 63. minutu.

Fudbaleri Borca narednu utakmicu igraju već u sredu, 13. decembra, gde dočekuju lučansku Mladost. Meč se igra na Gradskom stadionu u Čačku od 15 časova.

Utakmicama 22. kola spušta se zavesa na jesenji deo prvenstva.