Почетна / Sport / Košarkaši Borca poraženi od Dynamica
Panda dizajn

Košarkaši Borca poraženi od Dynamica

Košarkaši Borca izgubili su na gostovanju od ekipe Dynamica rezultatom 73:69 (22:16, 16:19, 21:14, 14:20) u okviru 11.kola Košarkaške lige Srbije.

Domaći su vodili od početka utakmice, i u uvodnih 10 minuta igre stekli 6 poena prednosti. Čačani su se vratili i za 6 minuta igre u drugom periodu serijom 15:3 doći u vođstvo.

Izabranici Raška Bojića odigrali su lošu treću četvrtinu, pa je ekipa Dynamica imala prvu put dvocifrenu prednost (59:49). U poslednjih 10 minuta Borac je prilazio na -2 u više navrata, ali nije uspeo da preokrene.

Najefikasniji u ekipi Borca bio je Pešaković sa 17 poena, dok je Čarapić ubacio 13 poena.

Sledeću utakmicu Borac igra u hali kraj Morave u ABA 2 ligi protiv ekipe Splita.